Categorie Niveau Dag Tijdstip Trainer Trainer Trainer Trainer Locatie
Pupillen mini/C Maandag 18:00 - 19:00 Sanne Kees Berber   Atletiekbaan
    Woensdag 18:00 - 19:00 Sanne Kees Berber    Atletiekbaan
                 
Pupillen B Maandag 18:00 - 19:00 Lisa Jules Lasse  Evy  Atletiekbaan
    Woensdag 18:00 - 19:00 Lisa Jules  Lasse Evy  Atletiekbaan
                 
Pupillen A1 Maandag 18:00 - 19:00 Thijs Anne     Atletiekbaan
    Woensdag 18:00 - 19:00 Thijs Anne     Atletiekbaan
                 
Pupillen A2 Maandag 18:00 - 19:00 Mert Cindy     Atletiekbaan
    Woensdag 18:00 - 19:00 Mert Cindy     Atletiekbaan
                 
Junioren D1 Maandag 18:00 - 19:30 Tessa Matthijs Tomas   Atletiekbaan
    Woensdag 18:00 - 19:30 Tessa Roel     Atletiekbaan
                 
Junioren D2 Maandag 18:00 - 19:30 Tessa Matthijs Tomas   Atletiekbaan
    Woensdag 18:00 - 19:30 Tessa Roel     Atletiekbaan
                 
Junioren C1 Maandag 19:00 - 20:30 Rodrigo Tessa Remco   Atletiekbaan
    Woensdag 19:00 - 20:30 Rodrigo Tessa Roel   Atletiekbaan
                 
Junioren C2 Maandag 19:00 - 20:30 Rodrigo Tessa Remco   Atletiekbaan
    Woensdag 19:00 - 20:30 Rodrigo Tessa Roel   Atletiekbaan
                 
Junioren B Maandag 19:30 - 21:00 Hendrik       Atletiekbaan
    Woensdag 19:30 - 21:00 Hendrik       Atletiekbaan
                 
Junioren A Maandag 19:30 - 21:00 Hendrik       Atletiekbaan
    Woensdag 19:30 - 21:00 Hendrik       Atletiekbaan
                 
Specialisatietraining   Maandag 19:00 - 20:00 Michel       Atletiekbaan
    Dinsdag 19:00 - 20:00 Michel       Atletiekbaan
    Donderdag 19:00 - 20:00 Michel       Atletiekbaan
    Vrijdag 15:00 - 18:00 Michel       Atletiekbaan
                 
Specialisatie  werpen Maandag 19:00 - 20:30 Sanne       Atletiekbaan
   horden Donderdag 19:00 - 20:30 Marco       Atletiekbaan
   hoog Donderdag 19:00 - 20:30 Roel       Atletiekbaan
                 
Mila   Dinsdag 19:30 - 21:15 Eddy Wieger     Atletiekbaan
    Donderdag 19:30 - 21:10 Wieger       Atletiekbaan

               
                 
G-sporters   Donderdag 19:30 - 20:30 Nick Sharon     Atletiekbaan
                 
Loop je lichter   Maandag 16:00 - 17:00 Joop Albert Petra Wim Atletiekbaan
    Donderdag 16:00 - 17:00 Joop Albert Stella Wim Atletiekbaan
                 
Vrouwenlopen   Woensdag 9:30 - 10:30 Els Lydia     Atletiekbaan
                 
Masters 35+ Donderdag 19:00 - 20:30 Jeroen       Atletiekbaan
                 
Wegatleten   Maandag 19:30 - 21:00 Marinus       Atletiekbaan
    Woensdag 19:30 - 21:00 Marinus       Atletiekbaan
    Donderdag 19:30 - 21:00 Erik Richard Stefan   Atletiekbaan
           
Bosrecreanten   Dinsdag 19:00 - 20:15 Diverse loopleiders     Kolkbos (*)
    Woensdag 8:30 - 9:30 Diverse loopleiders     Kolkbos
    Zaterdag 8:30 - 9:45 Diverse loopleiders     Kolkbos
                 

 

(*) gedurende de wintermaanden (november t/m maart) starten de Bosrecreanten op dinsdagavond op de atletiekbaan.